Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Dom Kultury Borki

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego "Palma, Pisanka, Karta ze Świąt Wielkiejnocy 2017"

Utworzono dnia 05.04.2017

Rozdanie nagród odbędzie się 10.04.2017
10:00 - Przedszkola
12:00 - Szkoły

 

 

Grupa przedszkolna
I Miejsce
Anna Kowalska - PP 7

II Miejsce
Emilka Sztąberek - PP 4
Hanna Ciućmańska - PP 19

III Miejsce
Maria Maj - PP 6
Liliana Janas - PP 6

Wyróżnienie
Antoni Witkowski - PP 1
Pola Jakubowska - PP 1
Olga Cebulska -  PP 1
Laura Sosnowska - PP 4
Wojciech Aderek - PP 4
Adaś Rajkowski - PP 5
Nikodem Drabik - PP 6
Oliwia Janicka - PP 6
Julia Wielocha - PP 6
Maria Molga - PP 6
Nadia Cieślik - PP 7
Emilka Kaczmarczyk - PP 8
Emilia Kozyra - PP 8
Amelia Lutkowska - PP 9
Zuzanna Olszewska- PP 12
Antoni Wolsk i- PP 12
Kacper Pępczyński - PP 13
Staś Marcinkowski - PP 15
Emilia Ciućmańska - PP 19
Fabian Goralewski - PP 19
Iwo Szymański - PP 22
Małgorzata Witczak - PP 22
Maja Górka - PP 22
Natalia Porada - PP 22

 

Grupa szkolna

 

I Miejsce
Bartosz Góralski - PSP 3

II Miejsce
Hanna Falkiewicz - PSP 3
Wiktoria Pyszczak - PSP 13

III Miejsce
Jacek Lis- PSP Mazowszany

Wyróżnienia
Marta Swęd- PSP 3
Krystian Nyk- PSP 3
Oliwia Kozyra- PSP 3
Amelia Rosińska- PSP 3
Julia Jarmułowicz- PSP 7
Julia Burchart-PSP 7
Julia Safin- PSP 13
Dominik Bugajski- PSP 13
Amelia Paniec- PSP 13
Nikola Sławińska-PSP 17
Gabrysia Marasek- PSP 21
Julia Kręcioch- PSP 21
Paweł Czarnecki – PSP 24
Ignacy Guza- PSP 24
Adrianna Bugajczyk- PSP 24
Kacper Bujak- PSP 24
Asia Nagrodzka- PSP 24
Olga Stefanowska- PSP 24
Maja Frączek- PSP 25
Bartosz Heda- PSP 25
Julia Limanin - ZSP nr 1/ PSP 18
Aleksandra Zych- ZSP nr 1/ PSP 18
Nikola Mickiewicz- ZSP nr 1/ PSP 18
Beata Skrzek- PSP Bardzice
Daria Dziuba- PSP Bardzice
Patryk Jakubiak- PSP Bardzice
Natalia Gołębiewska- PSP Bardzice
Kamila Chruślak- PSP Skaryszew
Zuzanna Bossa- PSP Skaryszew
Gabriela Marchewka- PSP Skaryszew
Anna Łagowska- PSP Skaryszew
Wiktoria Paprocka- PSP Gzowice
Błażej Kościelniek- PSP Maków
Aleksander Słomski- PSP Maków
Maria Kaźmierczak- PSP Mazowszany
Paulina Woźniak- PSP Mazowszany
Hanna Łoboda- PSP Mazowszany
Klaudia Fryszkowska- PSP Mazowszany
Bartłomiej Madej- PSP Mazowszany
Agnieszka Górnik- PSP Kończyce Kolonia
Emilia Górnik- PSP Kończyce Kolonia
Zuzia Drózd- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębi
Aleksandra Kłosowska- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębi
Aneta Kurpiel - Zespół Szkolno-Przedszkolny w Jastrzębi

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Imieniny

 
Nowy singiel CARRION



Stowarzyszenie dkb

 

Tajemnice dobrej kuchni.

 

Renegady oferta